Futbolo Lažybų Tipai

Yra daug įvairių futbolo lažybų, o geriausia tai, kad jos visos yra labai linksmos. . Šiame straipsnyje išnagrinėsime skirtingus tipus ir paaiškinsime, kodėl turėtumėte juos naudoti. Jei niekada nestatėte futbolo statymo, nesijaudinkite. Yra daug būdų, kaip galite statyti statymą, o čia apibūdinsime keletą populiariausių. Šio straipsnio tikslas – padėti jums pasirinkti geriausią variantą.

„Straight Up“ – labiausiai paplitęs futbolo statymas yra tiesioginis statymas, taip pat žinomas kaip pinigų linija arba žaidimo laimėtojas. Tokiu atveju statote, kad komanda laimės rungtynes ​​ir prieš kitą. Laimėjusi komanda nustatoma pagal žaidimo metu įmuštų įvarčių skaičių, o žaidimas baigiasi, kai žaidimas baigiasi arba mažesnis nei bendras įvarčių skaičius. Statymai virš/mažiau atliekami pagal daugiau/mažesnį įmuštų įvarčių skaičių.

Virš/Mažiau – futbolo lažybininkai atlieka statymus dėl žaidime įmuštų įvarčių skaičiaus. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nėra susipažinę su lažybomis ir nėra susipažinę su futbolo šansais. Nesvarbu, ar statote už favoritą, ar už varžovą, galėsite rinktis iš įvairių lažybų tipų. Ir jei norite lažintis dėl kelių žaidimų vienu metu, futbolo lažybų svetainės gali padėti tai padaryti.

Straight Up – tai labiausiai paplitęs futbolo statymas. Tai reiškia, kad pasirenkama komanda, kuri laimėtų žaidimą, neatsižvelgiant į tai, kiek įvarčių buvo įmušta rungtynėse. Šio tipo statymuose laimėjusi komanda nustatoma pasibaigus oficialaus reguliavimo laikui. Žaidimą laimi komanda, surinkusi daugiausiai įvarčių. Išmokos už šiuos statymus yra didesnės, tačiau rizika pralaimėti yra didesnė. Šio tipo statymas tinka lažybininkams, kurie ieško mažos rizikos ir didelio atlygio galimybės.

Yra keletas futbolo lažybų tipų. Populiariausias yra tiesioginis, kuris taip pat žinomas kaip pinigų linija arba žaidimo laimėtojas. Šio tipo statymuose žaidėjai pasirenka komandą, kuri laimės žaidimą ir išvengs pralaimėjimo. Šis statymas dažnai yra populiariausias, tačiau jis neturi jokių apribojimų. Tiesiog atminkite, kad svarbu suprasti, kaip veikia futbolo lažybos. Yra daug skirtingų statymų taisyklių, todėl prieš pradėdami statyti būtinai jas žinokite.

Straight up yra vienas iš populiariausių futbolo lažybų tipų. Tai statymas, kuriame išrenkama laimėjusi komanda. Kitų statymų su tokia pačia baigtimi nėra. Tačiau galite lažintis dėl žaidime įmuštų įvarčių skaičiaus. Tai geras būdas nustatyti bendrą nugalėtoją. Taip pat galite pasirinkti geriausią savo statymą. Yra keletas kitų statymų tipų, kuriuos galite atlikti.